PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg
Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Rameno je určeno pro zavěšení elektrického navijáku a manipulaci na něm zavěšeným břemenem v rozsahu 180° ve vodorovné ose. Rameno je vyrobeno z oceli a určeno pro upevnění na nosnou ocelovou trubku o průměru 48 mm. Nosné rameno je... Celý popis
Informace o produktu PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg
Na níže uvedených eshopech se prodává PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.
Kde mají PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg v akci?
Informace o PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg
Rameno je určeno pro zavěšení elektrického navijáku a manipulaci na něm zavěšeným břemenem v rozsahu 180° ve vodorovné ose. Rameno je vyrobeno z oceli a určeno pro upevnění na nosnou ocelovou trubku o průměru 48 mm. Nosné rameno je 4hranný silnostěnný profil 45 x 45 mm. Do vzdálenosti 750 mm od osy otáčení má rameno nosnost max. 600 kg. Na konci ramena ve vzdálenosti 1100 mm je max. nosnost 300 kg.
Informace
✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 290
Často kladené otázky k PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg
❓ Kolik stojí PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg?
Produkt PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg můžete zakoupit již od 1 290Kč v eshopu Nako.cz
❓ Kde koupit PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg?
Produkt PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg si můžete zakoupit například v eshopu Nako.cz
❓ Je PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg skladem?
Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají PROTECO 51.09-R-1100 otočný držák na elektrické navijáky 1100mm/600/300kg skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Nako.cz